تعمیر ساید فریجیدر در تهران

شماره تماس نمایندگی تعمیرات ساید فریجیدر در تهران

021-22225007 ارائه ی خدمات به صورت ۲۴ ساعته انجام می شود.
ارسال کارشناس و تعمیرکار های متخصص و ماهر به محل.
قبل از تماس با نمایندگی تعمیرگاه ساید بای ساید فریجیدر پادکست زیر را گوش دهید.

تعمیر ساید بای ساید فریجیدر در تهران

یخچال ها را می توان در اندازه های متفاوت، با طرح ها و رنگ های متنوع در هر جایی یافت. یخچال ها در دو نوع کلی خانگی و صنعتی تولید می شوند. شرکت فریجیدر با داشتن سابقه طولانی در زمینه تولید لوازم آشپزخانه در ساخت یخچال هم فعالیت داشته و یخچال های متنوعی تولید می کند.

یکی از این محصولات یخچال ساید بای ساید فریجیدر می باشد. بطور معمول برای تعمیر هر وسیله ای نمایندگی تعمیر شرکت سازنده محصول بهترین گزینه خواهد بود. برای تعمیر ساید فریجیدر نمایندگی تعمیرات این شرکت با انجام تعمیرات در نهایت دقت و سرعت رضایتمندی مشتریان را در اولویت خود قرار داده و هزینه های مشتری نیز کمتر خواهد شد.

تعمیرات ساید بای ساید فریجیدر در تهران اگر توسط افراد نازه وارد انجام شود باعث به بار آمدن خسارت به دیگر از اجزاء ساید شده و هزینه ها بالا خواهد رفت. بجز هزینه، در صورت انجام تعمیرات توسط تعمیرکاران متفرقه از قطعات یدکی غیر اصلی استفاده می کنند که موجب می شود در مدت کوتاهی یخچال خراب شده و دوباره مجبور به تعمیرات ساید فریجیدر خود شوید.

نمایندگی تعمیرات ساید فریجیدر در تهران

شرکت فریجیدر با ارائه محصولاتی با کیفیت هر روز بهتر از پیش در بازار لوازم خانگی محبوبیت بیشتری پیدا می کند. نمایندگی های این شرکت را در بیشتر کشورهای جهان می توان یافت.

در صورتی که ساید بای ساید فریجیدر را خریداری کرده اید از بابت خدمات بعد از فروش آن نگرانی نداشته باشید بخاطر اینکه نمایندگی تعمیر این شرکت تمامی سعی خود را برای جلب رضایت مشتریان محترم خواهد نمود.

در نمایندگی های تعمیرات اطلاعات محصول بروز موجود می باشد و تکنسین های این نمایندگی با در نظر گرفتن موارد پیشنهادی شرکت سازنده محصول را به بهترین نحو ممکن تعمیر خواهند کرد.

در صورت داشتن هر گونه سوال، با تماس با ما، راهنمایی ها و نکات لازم را به شما ارائه خواهیم کرد. تعمیرگاه ساید بای ساید فریجیدر در تهران تخصص ماست، یخچال شما را طوری تعمیر خواهیم کرد که مانند روز اول به بهترین شکل کار کند و مواد غذایی شما را سالم نگه دارد.

مراحل درخواست سرویسکار و تعمیرکار ساید بای ساید فریجیدر

1
تماس با نمایندگی تعمیر ساید فریجیدر
2
مشاوره تعمیر رایگان توسط کارشناسان
3
تعیین زمان اعزام تعمیرکار به منزل
4
اعزام تعمیرکار و تعمیر ساید بای ساید

تعمیر، نصب و سرویس ساید بای ساید فریجیدر

نمایندگی تعمیر ساید فریجیدر با سال ها تجربه در این زمینه وهمکاری مداوم با کمپانی فریچیدر، افتخار خدمت رسانی به شما عزیزان را دارد. تمامی خدمات نصب، تعمیر و سرویس ساید بای ساید فریجیدر را ما در این نمایندگی برای شما مشتریان گرامی انجام خواهیم داد.

تعمیرکاران ساید بای ساید فریجیدر

تعمیرکاران این نمایندگی با چندین سال سابقه در زمینه تعمیرات تخصصی ساید فریجیدر، تمامی تعمیرات ساید شما را با پایین ترین قیمت و کمترین زمان در محل سکونتتان انجام می دهند. تمامی تعمیرکاران ما دارای مدارک رسمی تعمیرات از شرکت فریجیدر هستند و برترین متخصصین در حوزه خود محسوب می شوند.

سرویس دوره ای ساید بای ساید فریجیدر

اگر به دنبال این هستید که به زودی نیاز به تعمیر کردن ساید بای ساید نداشته باشید، پیشنهاد می کنیم که هر چند وقت یکبار سرویس ساید ود را به نمایندگی تعمیرات فریجیدر در تهران بسپارید. این کار باعث می شود که به زودی ساید بای سایدتان دچار خرابی نشود.

نصب ساید بای ساید فریجیدر

اگر سایدتان را به تازگی و با گارانتی خریداری کرده اید، حتما برای نصب آن از نمایندگی های رسمی و مجاز کمک بگیرید. اگر برای نصب، از تعمیرگاه و نمایندگی های غیر رسمی استفاده نمایید، ساید بای ساید شما از گارانتی خارج شده و دچار مشکل خواهید شد.

نحوه تماس با تعمیرگاه مجاز ساید بای ساید فریجیدر در تهران

اگر به دنبال تعمیرات حرفه ای ساید فریجیدر خود بودید، توسط شماره های موجود در سایت با نمایندگی ما تماس بگیرید. کارشناسان ما ابتدا به شما مشاوره رایگان در مورد تعمیرات خواهند داد و سپس در هر زمانی که شما بخواهید، اعزام تعمیرکار برای تعمیر ساید فریجیدر انجام می شود.

تعمیر تخصصی ساید بای ساید فریجیدر در محل

یکی از امکاناتی که نمایندگی تعمیر ساید بای ساید فریجیدر برای رفاه حال شما عزیزان قرار داده است، ارسال تعمیر کار به محل و تعمیر ساید بای ساید در منزل شما عزیزان می باشد. دیگر لازم نیست برای تعمیر ساید فریجیدر، مجبور به حمل و نقل آن در خیابان های شلوغ تهران شوید. تعمیرکاران ما به منزل شما مراجعه می کنند و تعمیرات را در همانجا برایتان انجام خواهند داد. قبل از اینکه این قابلیت برای مشتریان عزیزمان ایجاد شود، برای تعمیر کردن ساید بای ساید، مجبور بودید که سایدتان را به نمایندگی ببرید و چند روز معطل تعمیر آن شوید. اما حالا دیگر نیازی به این همه سختی کشیدن نیست. در منزلتان استراحت کنید تا تعمیرکاران ما سایدتان را تعمیر کرده و مثل روز اول، خدمتتان تحویل دهند.

تعمیر تخصصی ساید بای ساید فریجیدر در محل

خدمات تعمیر ساید بای ساید های فریجیدر

 • تعویض فیلتر ساید بای ساید فریجیدر
 • تعویض کمپرسور
 • تعویض فن کندانسیون
 • تعویض فن داخلی ساید
 • حل ایراد نشتی اوپراتور ساید بای ساید
 • شارژ گار ساید
 • تعمیر یخساز
 • تعویض و تعمیر شیر برقی
 • تعویض و تعمیر دمپر ساید
 • تعویض و تعمیر سنسور ساید بای ساید
 • تعویض و تعمیر ترموفیوز ساید
 • تعویض و تعمیر برد الکترونیکی ساید
 • تعویض و تعمیر اینورتر
 • شستشوی مدار گاز ساید بای ساید
 • سرویس ماهانه و سالانه کندانسون
 • رگلاژ درب ساید
 • تعویض زبانه درب ساید

تعمیرات ساید بای ساید فریجیدر در شمال تهران

ساکنین شمال تهران برای تعمیر ساید بای ساید خود نگران نباشند. ما به عنوان تعمیرگاه مرکزی نمایندگی تعمیر ساید فریجیدر در همه مناطق تهران نمایندگی تعمیرات داریم. شمال تهران خیابان های شلوغی دارد و واقعا برای خیلی از ساکنین شاید حوصله سر بر باشد تا ساید خود را در این خیابان ها حمل کنند. شما می توانید با نمایندگی ما تماس گرفته و در کمتر از 2 ساعت، تعمیرکار ساید بای ساید فریجیدر در شمال تهران داشته باشید.

تعمیر حرفه ای ساید بای ساید فریجیدر در غرب تهران

یکی از مشکلاتی که در غرب تهران وجود دارد، عدم وجود نمایندگی تاعمیرات معتبر می باشد. اما ما این مشکل را برای ساکنین غرب تهران حل نموده ایم. اگر به دنبال تعمیر ساید بای ساید فریجیدر در غرب تهران هستید همین حالا به ما تماس بگیرید. ما با تاسیس نمایندگی تعمیرات فریجیدر در غرب تهران، ساید بای ساید شما را در کمترین زمان ممکن در محل سکونتتان تعمیر خواهیم کرد.

تعمیرات ساید فریجیدر در جنوب تهران

شلوغی خیابان های جنوب تهران همیشه یکی از مشکلات این محدوده از تهران بوده است. دیگر آن زمان گذشته که مجبور باشید برای تعمیر ساید بای سایدتان به وانت بار ها زنگ بزنید و ساید خود را به نمایندگی تعمیرات ببرید. ما زحمت این کار را برای شما مشتریان گرامی کم کرده ایم. شما می توانید با تماس با تعمیرگاه مرکزی نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید فریجیدر در جنوب تهران، برترین تعمیرکاران این حوزه در اختیار داشته باشید.

تعمیر ساید فریجیدر در شرق تهران

محله های شرق تهران، جزو قدیمی ترین محلات تهران محسوب می شوند و سرشار از تعمیرگاه های گوناگون برای لوازم خانگی هستند. اما بسیاری از آن ها به صورت غیر رسمی کار می کنند و نمیتوان ساید بای ساید عزیزمان را به آن ها بسپاریم. به همین دلیل ما نمایندگی رسمی تعمیرات ساید بای ساید فریجیدر در شرق تهران را راه اندازی کردیم تا این مشکل را برای همشهریان عزیزمان حل کنیم.

تعمیرکار ساید باس ساید فریجیدر

تمامیه تعمیر کاران ما در این مجموعه به طور کامل از طرف شرکت فریجیدر آموزش های لازم را دیده اند و به نیرو های مجرب و حرفه ای در زمینه ی تعمیرات ساید فریجیدر تبدیل شده اند . تعمیرکار ساید بای ساید فریجیدر بعد از عیب یابی و تعمیر یخچال ساید شما ضمانت نامه ی کتبی به شما ارائه خواهد داد پس به راحتی کار تعمیر خود به تعمیرکار ساید فریجیدر بسپارید.

ویژگی های تعمیرکار ساید بای ساید فریجیدر

 • مهارت آموزی توسط نمایندگی تعمیرات یخچال ساید فریجیدر
 • سرعت بالا در تعمیر ساید فریجیدر
 • دقیق و منظم
 • تعمیر تضمینی ساید
  تعمیرکار-ساید-باس-ساید-فریجیدر
 • تعمیر ساید فریجیدر به صورت 24 ساعته و در ایام تعطیل انجام می گیرد.

  مشکلات متداول ساید بای ساید فریجیدر

  اکثر آشپزخانه ها به گونه ای ساخته میشوند که شیب دار هستند همین تراز نبودن سطح آشپز خانه باعث میشود پایه های یخچال نیز تراز نباشند و سر و صدای عجیبی را شاهد باشیم . البته اگر فن داخل ساید با ساید نیز خراب باشد این مشکل به وجود می آید. برای بررسی این مشکلات با ما برای تعمیر ساید فریجیدر خود تماس بگیرید.

  مقالات مرتبط با ساید بای ساید فریجیدر

  بهمن 10, 1402
  کار نکردن صفحه نمایش یخچال

  چرا صفحه نمایش یخچال کار نمی‌کند؟

  […]
  بهمن 9, 1402
  ارور hrs

  چگونه ارور hrs در یخچال فریجیدر را برطرف کنیم؟

  […]

  شعب مختلف ما برای تعمیر ساید فریجیدر در تهران

  سوالات متداول

  شماره تماس نمایندگی تعمیر ساید بای ساید فریجیدر چند است؟

  021-22225007

  تعمیرگاه ساید فریجیدر در استانی فعالیت دارد؟

  تعمیرگاه مرکزی فریجیدر در تمامی مناطق استان تهران فعالیت دارد.

  چگونه از نمایندگی فریجیدر درخواست تعمیرکار داشته باشیم؟

  با استفاده از شماره های موجود در سایت با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما پس از مشاوره رایگان، برترین تعمیرکاران را در کمتر از یک ساعت به محل سکوتتان اعزام کنند.

  اعزام تعمیرکار چه میزان طول می کشد؟

  در کمتر از 1 ساعت تعمیرکار در محل سکونتتان حضور پیدا می کند.

  تسویه حساب با نمایندگی چگونه انجام می شود؟

  پس از تعمیر کامل ساید بای ساید و در صورت رضایت کامل شما از نحوه تعمیرات، تسویه حساب صورت می گیرد.

  20 دیدگاه ها

  1. محمدی گفت:

   سلام درب ساید بای ساید ما درست بسته نمی شود علتش چیه؟

   • adminfrig گفت:

    سلام بزرگوار. علت های مختلفی مانند تراز نبودن سطح زیرین یخچال می تواند داشته باشد. برای راهنمایی بیشتر با شماره موجود در سایت تماس بگیرید.

  2. مجیدی گفت:

   سلام
   باکس میوه و سبزی داخل ساید فریجیدر نیاز دارم.
   سپاس

   • adminfrig گفت:

    سلام و عرض ادب. در زمینه اختصاصی سازی ساید بای ساید لطفا با شماره موجود در سایت تماس بگیرید.

  3. وحید مجیدی گفت:

   تعمیرکار به موقع رسید و زودر مشکل رو حل کرد ممنونم.

  4. رستم پور گفت:

   سلام یه راهنمایی میخواستم ازتون ارور EF ساید فریجیدر از چیه ؟

   • admin گفت:

    سلام دوست عزیز
    علت ارور EF یخچال فریجیدر از خرابی فن اواپراتور است و باید موارد ذکر شده در زیر را بررسی نمایید ابتدا سیم کشی بین فن اواپراتور و برد اصلی فرمان
    دوم ولتاژ 12VDC را در فن بین سیم های قرمز و قهوه ای
    سوم ولتاژ های مختلف (بسته به سرعت بالا یا پایین) بین سیم های زرد و قهوه ای
    در صورت برطرف نشدن مشکل باید فن اپراتور و یا برد اصلی فرمان تعویض شود که جهت تعمیر و تعویض حتما با یکی از نمایندگی های فریجیدر تماس بگیرید

  5. کریم رودکی گفت:

   سلام میخواستم ببینم برای تعمیر یخچال فریجیدر در محل هم هزینه ایاب و ذهاب می‌گیرید یا خیر؟

  6. هانیه گفت:

   سلام برای تعمیرات یخچال میخواستم تماس بگیرم، شماره‌ای دارید که در اختیارم بزارید؟

  7. علی دهقان گفت:

   سلام میخواستم تشکر کنم بین نمایندگی‌ها بهترین هستید و خدمات خوبی دارید، مشکل من رو حل کردند

   • admin گفت:

    سلام کاربر گرامی.
    خیلی از شما ممنونیم که به ما لطف دارید، خوشحالیم که توانستیم برای شما کاری انجام داده باشیم.

  8. بهرام بورانی گفت:

   سلام خدمت شما. من یه یخچال دارم کارکرد نسبتا خوبی داشت، ولی حدود یه ماه میشه که آب زیر دستگاه جمع میشه. راه حل شما چیست؟

   • admin گفت:

    سلام کاربر گرامی. علت‌های بسیاری در این امر دخیل هستند. ولی از مهمترین علل آن می‌توان به اشکال در المنت یخچال پرداخت.

  9. کاوه جهان گفت:

   سلام – در استان خوزستان – اهواز هستم. یخچال فریز ساید دارم. یخ تولید نمی کند و قطع و وصل هم نمی کند یک سره کار می کند. برد الکترونیکی به تهران ارسال کردم برای تعمیر، اما هنوز مشکل قبلی را دارد.
   برای تعمیر لطفا راهنمایی فرمایید. متشکرم
   09166173402

   • نمایندگی تعمیرات فریجیدر گفت:

    سلام. وقت شما بخیر. احتمال دارد مشکل از فیلتر یخچال ساید شما باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نظر تخصصی بهتر است با 22225007-021 تماس بگیرید تا کارشناسان مجموعه شما را در این مورد راهنمایی کنند.

  10. rezpour_zar گفت:

   وقت شما بخیر. ممنون بابت مقاله های خوبتون. خیلی به دردم خوردن!

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *