تعمیر یا تعویض کمپرسور یخچال
تعمیر یا تعویض کمپرسور یخچال
فروردین 8, 1400
باد گرم کولر گازی
علل اصلی خنک نکرن کولر گازی
فروردین 8, 1400
نمایش همه

ارورهای ماشین لباسشویی فریجیدر

ارور لباسشویی فریجیدر

ارور لباسشویی فریجیدر

شرکت بزرگ فریجیدر، یکی از بهترین تولید کننده های وسیله برقی مثل یخچال و ماشین لباسشویی است که به تدریج و با گذشت زمان توانست بهترین برند و مارک سال 1918 باشد. این محصولات تولید شده با طراحی بسیار زیبا عنوان (Frigidaire) را به خودشان اختصاص دادند. در این مقاله می خواهیم درباره ارور ماشین لباسشویی فریجیدر صحبت کنیم و همچنین در کنار از قابلتی هایی که دارد بیشتر برایتان بگوییم. جالب است بدانید که این دستگاه با فناوری و تکنواوژی پیشرفته روز ارتباط مستقیمی دارد و در این راه بسیار موفق بوده است. در ادامه با ما همراه باشید تا اگر تمایل به خرید چنین ابزاری با قابلیت های خاص و متفاوت دارید بتوانید بهترین تصمیم گیری ها را داشته باشد.

در صورتی که نیاز به استفاده از خدمات نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی فریجیدر دارید از طریق شماره تماس های زیر با ما در ارتباط باشید.

ارور لباسشویی فریجیدر

این دستگاه تفاوت های فاحشی با سایر رقیبانش و برند های دیگر دارد و در این بخش برای شما به صورت جامع و کامل توضیح می دهیم تا متوجه فرق آن با دیگر محصولات شوید. برای نمونه زمانی که می خواهید لباس هایتان را در جنس ها و رنگ های مختلف بشویید، می توانید عملیات دیگری را همزمان با آن انجام دهید. میزان برق، مدت زمان شستشو و تامین آب را به وسیله آن برنامه ریزی نمایید. این قابلیت ها در حالت نرمال و طبیعی برای یک دستگاه با فناوری امروزی امکان پذیر است.

مطلب مرتبط:

بوی بد ماشین لباسشویی و از بین بردن آن

مورد دیگری که برگ سبزی برای مشتریان محسوب می شود این است که در مواقع ارور دستگاه، لباسشویی این موضوع را نشان می دهد و این امر بیان کننده حساس بودن مکانیزم آن است. شرکت تولید کننده این نوع از وسیله برقی بیانگر داشتن یک تیم پشتیبانی حرفه ای و قوی می باشد. از طرفی دیگر دریافتن خطر ها و مشکلات این وسیله برقی به شما کمک می کند تا در زمان لازم به بررسی موضوع پیش آمده بپردازید.

به عبارتی دیگر یکی از خصیصه هایی که نشان دهنده برتری فریجیدر نسبت به بقیه رقیبان در این عرصه است، دارا بودن صفحه نمایشگر لمسی است که در هر زمان احساس خطر نماید ارور می دهد و شما را از آن با خبر می کند. البته ذکر این نکته خالی از لطف نیست که برای فهمیدن و درک هر یک از این ارور ها باید دانش خاصی داشته باشید تا به مشکل بر نخورید.

مزایای درک ارور های داده شده از جانب فریجیدر چیست؟

  1. هر کدی بیانگر یک ایراد است بنابراین اگر شما به آن ها تسلط داشته باشید می توانید عیب مورد نظر را به راحتی و آسانی پیدا کنید.
  2. در بسیاری از مواقع هم اشکال های به وجود آمده به صورت دستی بر طرف نمی شوند، به این قبیل مسائل ایرادات فنی می گوییم که نیاز به وجود متخصصین یا مراجعه به کارشناسان مربوطه در این حوزه می باشد.
  3. البته این را هم بدانید که همیشه قرار نیست تمامی معایب را به صورت دقیق به شما نشان بدهد و طبیعی است که سیستم هم گاهی دچار خطا و اشتباه شود.

ارور به چه صورت به شما نمایش داده می شود؟

ارورهای لباسشویی فریجیدر

همان طور که در بالا اشاره کردیم در زمان بروز مشکل حاد یا ساس دستگاه شروع به صدا دادن (ارور) می کند و در این صورت اگر شمت از لحاظ مهارت های فنی قدرت و علم بالایی داشته باشید می توانید آن را تعمیر کنید درغیر این صورت باید به کمک یک فنی کار خبره به تعمیر و تعویض آن ها بپردازید. در این حالت است که در می باید کدام قطعه یا قسمت از ماشین معیوب است با نگاه کوتاهی به این ابزار شستشوی لباس می بینید که بدون داشتن صفحه دیجیتالی نمایشی می توانید 5 ردیف کد را مشاهده کنید که این ردیف ها هر کدام یکی پس از دیگری به شما هشدار یک چیزی را می دهد.

نمونه ای از این کد ها (E11) می باشد که به شما می گوید زمان زیادی برای پر شدن آب لباسشویی گذشته است. البته کد های دیگری هم هستند که به تنهایی بیان کننده یک خطایی می باشد و آلارم به شما می دهد. برخی از خانم ها تصور می کنند که کار کردن با چنین وسیله ای بسیار سخت و طاقت فرسا می باشد در صورتی که چنین نیست و علاوه بر داشتن ظاهری زیبا، طراحی فوق العاده آن نظر مشتریان زیادی را به خودش جلب کرده است.

در زیر برخی از این کد های خطا و ارور را برایتان نام می بریم که به صورت زیر است:

E13 نشت آب در مخزن یا نشت هوا در لوله سنسور سطح فشار آب
E21 پمپ تخلیه
E31  یا E32 سنسور فشار سطح آب
E41 سیم کشی ها، مجموعه قفل درب
E52 سیم کشی ها، برد کنترل موتور
E54 موتور، برد کنترل موتور
E57 یا E58 موتور، مخزن خارجی، سبد چرخان برد کنترل موتور

همان گونه که در جدول بالا مشاهده می کنید، برخی از کد های ارور لباسشویی فریجیدر نام برده شده است اما این موارد تنها بخشی از این کدها هستند و بهتر است که اگر تصمیم دارید این محصول جالب با کارایی آسان را خریداری نمایید، حتما دفترچه راهنمای آن را مطالعه کنید تا مبادا سهوا دچار خطایی شوید و خسارت های جبران ناپذیری را متحمل شوید. ماشین لباسشویی یکی از ابزار هایی است که می توانید حتی به کمک آن پرده ها، پتو کفش و خیلی از البسه هایتان را درونش بشویید بدون این که ذره ای چروک به جا بیاورد.

برای چندمین بار تاکید می کنیم که اگر در طول مشکل به جود آمده تمایل داشتید که آن را در خانه تعمیر کنید باید مهارت هایتان را در این حوزه بالا ببرید در غیر این صورت تعمیرش را به دست فرد دیگری که مطمئن هستید حرفه ای در این راه است بسپارید. هدف ما از این مقاله درک بیشتر موضوع و آشنایی با انواع ارورهای لباسشویی بود. امیدواریم که این محتوا برایتان مفید واقع شده باشد و بهترین لحظه را سپری کرده باشید.

بهترین موقعیت زمانی است که با استفاده از این کد ها بتوانید عیب پیش آمده را حدس بزنید. نمایندگی فریجیدر از وسیله های برقی متفاوتی را طراحی کرده و در اختیار مشتریان عزیز گذاشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *