علت-تکان-خوردن-لباسشویی-فریجیدر
 علت تکان خوردن لباسشویی فریجیدر
خرداد 10, 1402
علت تخلیه نکردن ماشین لباسشویی فریجیدر
خرداد 10, 1402
نمایش همه

ارور 5b یا Sb یخچال فریجیدر

ارور-5b-یا-Sb-یخچال-فریجیدر-شاخص

برای دانستن علت و معنی ارور 5b یا Sb یخچال فریجیدر و شیوه‌ی رفع این ارور، با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

ارورهای یخچال فریجیدر، زمانی بر روی نمایشگر دستگاه نمایش داده می شوند که بخشی از یخچال دچار مشکل شده باشد و شما با دانستن معنی و روش رفع ارورها می توانید به راحتی آن ها را برطرف کنید، اما برخی کدهای خطا یخچال فریجیدر مربوط به خرابی قطعات مهم یخچال هستند که رفع و تعمیر آنها نیازمند تخصص می باشد به همین دلیل بهتر است برای رفع چنین اخطار هایی از یک تعمیرکار متخصص تعمیرات یخچال فریجیدر کمک بگیرید.

برای دانستن معنی کدهای خطا یخچال فریجیدر مقاله انواع ارور یخچال فریجیدر را مطالعه نمایید.

علت ارور 5b یا Sb یخچال فریجیدر چیست؟

نمایش ارور 5b یا Sb بر روی نمایشگر یخچال فریجیدر، در واقع ارور مربوط به خرابی دستگاه نیست. این کد، تنها اعلانی است تا شما را مطلع سازد که حالت تعطیلات در یخچال های معمولی و حالت Demo Mode در یخچال های ساید بای ساید فعال شده و  زمانی که این حالت در دستگاه فعال می شود، یخچال دیگر سرما سازی نمی کند؛ علت این امر کاهش مصرف انرژی است.

چگونه ارور 5b یا Sb یخچال فریجیدر را برطرف کنیم؟

زمانی که کد خطا 5b یا Sb یخچال فریجیدر نمایش داده می شود و حالت Demo Mode فعال شده، در واقع عملکرد بخش هایی از یخچال که عملیات سرما سازی را انجام می دهند، متوقف شده است. برای رفع این حالت و برطرف کردن ارور 5b یا Sb یخچال فریجیدر، دکمه های فلش بالا و فلش پایین را به مدت 5 ثانیه همزمان با هم فشار دهید تا حالت تعطیلات غیر فعال گشته و اخطار 5b یا Sb از بین برود.

چگونه-ارور-5b-یا-Sb-یخچال-فریجیدر-را-برطرف-کنیم

برای-تعمیر-یخچال-فریجیدر-به-کجا-مراجعه-کنیم

مشکلات رایج یخچال فریجیدر

یخچال فریجیدر نیز مانند سایر یخچال ها ممکن است در اثر استفاده نادرست و فرسودگی دچار مشکلاتی شود و با نمایش ارور مخصوص به خود شما را از وجود خرابی یخچال مطلع سازد. از جمله مشکلات رایج یخچال فریجیدر:

  •         یکسره کار کردن یخچال
  •         برفک زدن یخچال فریزر
  •         صدا دادن یخچال فریجیدر
  •         بسته نشدن درب یخچال
  •         روشن نشدن لامپ داخل یخچال
  •         بوی بد داخل یخچال فریزر فریجیدر
  •         کار نکردن آبسردکن
  •         سرما نداشتن یخچال فریجیدر
  •         کار نکردن فن یخچال
  •         نشت آب از یخچال

برای تعمیر یخچال فریجیدر به کجا مراجعه کنیم؟

یخچال های فریجیدر ساخت کشور آمریکا هستند و به علت کیفیت بالا، ظاهری زیبا و قیمت مناسب محبوبیت زیادی در بازار لوازم خانگی ایران پیدا کرده اند. اما یکی از دغدغه های دارندگان یخچال فریزر فریجیدر این است که در صورت خرابی دستگاه برای تعمیر آن باید به کجا مراجعه کنند؟ از آن جایی که در ساخت یخچال های فریجیدر فناوری پیچیده ای به کار رفته ، تعمیر آن ها نیازمند تخصص است به همین دلیل شرکت فریجیدر در تمام نقاط دنیا از جمله ایران، نمایندگی هایی را برای تعمیرات فریجیدر تاسیس کرده تا دارندگان محصولات فریجیدر در صورت خرابی دستگاهشان به این نمایندگی های رسمی مراجعه نمایید ، تنها مرکز رسمی فریجیدر در تهران نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال فریجیدر می باشد، شماره تماس نمایندگی 222225007-021 .

 برای-تعمیر-یخچال-فریجیدر-به-کجا-مراجعه-کنیم

برای-تعمیر-یخچال-فریجیدر-به-کجا-مراجعه-کنیم

سخن آخر

ارور 5b یا Sb یخچال فریجیدر، یک ارور خطرناک نیست؛ زمانی که حالت تعطیلات یخچال فعال شود این کد بر روی نمایشگر یخچال ظاهر می گردد. اما باقی ارور های یخچال فریجیدر مربوط به خرابی دستگاه است که باید سریعا پیگیری و رفع شوند. دانستن معنی ارورها به شما در شناسایی زودهنگام خرابی و برطرف کردن آن کمک می کند و سبب می شود تا خسارت های بیشتری به دستگاه شما وارد نشود.

Summary
ارور 5b یا Sb یخچال فریجیدر
Article Name
ارور 5b یا Sb یخچال فریجیدر
Description
ارور 5b یا Sb یخچال فریجیدر ، یک کد خطا خطرناک نیست؛ بنابراین نگران نباشید. فقط کافیست حالت Demo Mode یخچال سایدتان که فعال....
Author
Publisher Name
نمایندگی فریجیدر
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *