تعمیر برد کولر گازی فریجیدر
تعمیر برد کولر گازی فریجیدر
اسفند 26, 1398
تعویض فن یخچال فریجیدر در خانه – قیمت فن فریجیدر
اسفند 26, 1398
نمایش همه

همه چیز در مورد تعمیر برد یخچال فریجیدر+ قیمت برد یخچال فریجیدر

تعمیر برد یخچال فریجیدر

برای اطلاع از قیمت برد یخچال فریجیدر و هزینه تعمیر برد یخچال فریجیدر با نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر فریجیدر تماس بگیرید 22225007 021. یخچال فریجیدر یک یخچال با کیفیت آمریکایی است، اما خرابی آن مانند سایر یخچال ها در اثر استفاده نادرست و فرسودگی امری طبیعیست؛ مخصوصا با توجه به این نکته که یخچال جزء آن دسته از لوازم برقی است که به صورت 24 ساعته روشن و در حال کار کردن است.

یکی از خرابی های رایج در یخچال های فریجیدر، خرابی برد یخچال است. در یخچال فریجیدر دو نوع برد وجود دارد برد الکتریکی اصلی و برد الکتریکی نمایشگر (دیسپلی). برد الکتریکی اصلی ، وظیفه‌ی کنترل کردن و نظارت بر فعالیت دیگر قطعات یخچال از جمله کمپرسور و فن را برعهده دارد و وظیفه ی برد دیسپلی نشان دادن ارور ها ، دمای یخچال و به طور کلی ارتباط راحت تر کاربر با یخچال است.

در صورتی که برد یخچال دچار  نقص و خرابی شود، می تواند خسارت جبران ناپذیری به یخچال شما وارد کند. بنابراین در صورت مشاهده خرابی برد الکتریکی یخچال، سریعا اقدام به تعمیر برد فریجیدر نمایید.

قیمت برد یخچال فریجیدر_ سال 1402

بر قیمت برد یخچال فریجیدر فاکتور های متغیری موثر است، مثل: نوع برند برد الکتریکی، اصل یا تقلبی بودن قطعه، مدل یخچال، نوسانت ارزی و موارد دیگر. به شما پیشنهاد می کنیم برد الکتریکی یخچال را از نمایندگی های رسمی و معتبر خریداری نمایید. برای اطلاع از قیمت برد یخچال فریجیدر با شماره نمایندگی 2225007_021 تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را رهنمایی نمایند.

مزایای خرید برد در نمایندگی تعمیرات یخچال فریجیدر:

  • اصل و اورجینال بودن قطعه برد الکتریکی
  • قیمت برد یخچال فریجیدر در نمایندگی ها، بسیار مناسب تر و پایین تر از مراکز دیگر است
  • تعویض قطعه توسط تعمیرکار متخصص نمایندگیف به صورت کاملا درست و اصولی
  • قطعه برد الکتریکی دارای کارت گارنتی 6 ماهه می باشد که در صورت خرابی مجدد، تعمیرات برد فریجیدر توسط تعمیکار نمایندگی رایگان انجام شود.
قیمت برد یخچال فریجیدر

علت خرابی برد یخچال فریجیدر+ نشانه های خرابی برد یخچال

زمانی که شما در یخچال فریجیدر خود با نشانه های مثل:

  •         صداهای بلند و غیر عادی،
  •         گرم شدن یخچال،
  •         برفک زدگی،
  •         خراب فن،
  •         عدم نمایش درست دمای یخچال
  •         مشاهده ارور های SY CE یاSY CF  مواجه شدید، یعنی برد الکتریکی یخچال شما خراب است.

عوامل مختلفی در خرابی برد یخچال فریجیدر تاثیر گذار است:

فرسودگی یخچال

هر وسیله برقی، طول عمر مفید خود را دارد و حتی گاهی بیشتر از آن برای شما کار می کند. یخچال هم بین 10 تا 15 سال عمر مفید دارد، حتی تا 20 سال هم کار میکند اما اگر از خرید یخچال فریجیدر شما بیش از 20 سال گذشته باشد، این امکان وجود دارد که در اثر فرسودگی قطعاتش، دچار خرابی شود، یکی از خرابی های رایج یخچال، خرابی برد الکتریکی است.

نوسانات شدید برق

اگر در هنگام نصب یخچال فریجیدر، از محافظ برق برای دستگاه استفاده نشود امکان نوسانات برقی (بالا و پایین شدن ولتاژ برق) وجود دارد، این نوسان برق ممکن است باعث سوختن برد الکتریکی یخچال شود.

اتصالی سیم های داخلی یخچال

در صورتی که سیم پیچی داخلی یخچال بر اثر فرسودگی، از بین رفتن عایق، داشتن رطوبت و شل بودن اتصالات دچار اتصالی شود، احتمال سوختن برد الکتریکی یخچال شما بالا است.

رسیدن آب به برد یخچال

به این دلیل که برد الکتریکی در قسمت پشت یخچال قرار دارد، اگر برای تمیز کردن یخچال از آب استفاده کنید احتمال رسیدن آب به برد و سوختن برد یخچال وجود دارد.

علت خرابی برد یخچال فریجیدر

مراحل تعمیرات برد فریجیدر

در ادامه مرحله به مرحله تعمیر برد یخچال فریجیدر را برای شما شرح می دهیم. تاکید می کنیم تعمیر برد حتما باید توسط تعمیرکار انجام شود. دستکاری خود سرانه فقط باعث آسیب بیشتری به یخچال شما وارد می کند.

مراحل تعمیرات برد فریجیدر:

مرحله ی اول :

برق یخچال را قطع کرده. یخچال را از جای خود خارج کرده تا بتوانید به راحتی به پشت آن دسترسی داشته باشید.

مرحله ی دوم :

در قسمت  پشتی یخچال جایگاه برد را مشاهده می کنید. پوشش روی برد را برای دسترسی به آن جدا کرده. با استفاده از پیچ گوشتی می توانید این کار را به راحتی انجام دهید.

مرحله ی سوم :

سیم ها را با حفظ کردن جایگاه آن ها جدا کنید. این مرحله خیلی مهم است چون همانطور که پیش تر گفتیم اتصال غلط سیم ها می تواند باعث اتصالی و در نهایت سوختن برد شما شود.

مرحله ی چهارم :

در این مرحله بعد از جدا کردن سیم های متصل به برد می توانید به راحتی برد را با فشار دادن به سمت چپ و آزاد کردن زبانه ی آن از یخچال جدا کنید.

مرحله ی پنجم :

در این مرحله میتوانید اگر خازن و یا هر قطعه ی دیگری از برد سوخته، آن را تعویض کنید. معمولا آسیب به برد غیر قابل تعمیر است. پس ممکن است مجبور باشید آن را تعویض کنید.

نکته : قبل از دست زدن به برد آن را تخلیه ی الکتریکی کنید.

مرحله ششم :

برد جدید یا تعمیر شده را جایگزین قبلی کنید. اتصالات را به درستی به برد متصل کرده و پوشش برد را با پیچ گوشتی دوباره نصب کنید.

مرحله هفتم :

در آخرین مرحله باید یخچال را دوباره به برق متصل کنید. شیر آب هایی هم اگر جدا کردید باز متصل کنید.

مراحل تعمیر برد

برای تعمیر برد فریجیدر به کجا مراجعه کنیم؟

همانطور که میدانید یخچال فریجیدر ساخت کشور آمریکاست و قطعاتی که در ساخت آن به کار می رود بسیار کمیاب بوده و اگر باشد، قیمت آن بسیار بالا است. همچنین چون فناوری به کار رفته در یخچال فریجیدر بسیار پیچیده و پیشرفته می باشد، تعمیر آن نیازمند تخصص ویژه ای است. به همین دلیل شرکت آمریکایی فریجیدر در تمام نقاط دنیا نمایندگی های تحت پوشش خود را تاسیس کرده و از مشتریان خود می خواهد که برای تعمیر و تعویض قطعات یخچال خود فقط به نمایندگی ها مراجعه کنند. در ایران تنها نمایندگی رسمی، نمایندگی مجاز تعمیر فریجیدر می باشد. بنابراین برای تعمیر برد یخچال فریجیدر خود فقط کافیست با شماره نمایندگی 2225007_021 تماس بگیرید تا تعمیرکاران متخصص و مجرب در کمترین زمان به محل شما اعزام شوند و پس از بررسی یخچال شما اقدام به تعمیر برد فریجیدر نمایند. همچنین شما فقط می توانید در نمایندگی مجاز و رسمی فریجیدر، قطعه برد الکتریکی اصل و اورجینال را با مناسب ترین قیمت خریداری کنید.

سخن آخر

در این مقاله به بررسی، قیمت برد یخچال فریجیدر، تعمیر برد یخچال فریجیدر، علت خرابی برد یخچال فریجیدر و مراحل تعمیرات برد فریجیدر پرداخته ایم. امیدواریم این مطلب به شما در جهت تعمیر برد یخچال فریجیدر تان کمک کرده باشد. همچنین حتما، حتما و حتما تعمیر برد فریجیدر را به نمایندگی مجاز تعمیر یخچال فریجیدر بسپارید.

سوالات متداول

1. قیمت برد یخچال فریجیدر چقدر است؟

برای اطلاع از قیمت دقیق برد یخچال فریجیدر با نمایندگی تعمیرات یخچال فریجیدر 22225007 021 تماس بگیرید.

2.  از کجا بفهیم برد یخچال فریجیدر خراب شده است؟

خرابی برد یخچال با نشانه هایی مثل: گرم شدن یخچال، برفک زدن، صداهای عجیب، سرد شدن بیش از حد یخچال و یخ زدگی همراه است.

3. در صورت خرابی برد یخچال فریجیدر آن را تعمیر کنیم یا تعویض؟

تشخیص تعمیر یا تعویض برد الکتریکی بر عهده تعمیرکار متخصص است. اگر تکنسین تشخیص دهد برد دیگر قابل تعمیر نیست باید اقدام به تعویض قطعه نمایید.

Summary
همه چیز در مورد تعمیر برد یخچال فریجیدر
Article Name
همه چیز در مورد تعمیر برد یخچال فریجیدر
Description
تعمیر برد یخچال فریجیدر در نمایندگی مجاز تعمیرات فریجیدر. برای اطلاع از قیمت برد یخچال فریجیدر و تعمیر برد فریجیدر با شماره های ....
Author
Publisher Name
نمایندگی فریجیدر
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *