تعمیر برد یخچال فریجیدر
همه چیز در مورد تعمیر برد یخچال فریجیدر
مارس 16, 2020
تعمیر یخچال فریجیدر در تهران
تعمیر یخچال فریجیدر در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران
آوریل 7, 2020
نمایش همه

تعویض فن یخچال فریجیدر در خانه

تعویض فن یخچال فریجیدر

در یخچال های امروزی از فن های مختلفی استفاده می شود. این فن ها به عنوان سیستم تنفسی یخچال به حساب می آیند. تعمیر و یا تعویض فن یخچال فریجیدر از آن جهت حائز اهمیت است که در صورت خرابی این قطعه یخچال عملیات سرما سازی را به درستی انجام نخواهد داد.

عملکرد یخچال های جدید به دلیل وجود برد های پیشرفته و منحصر به فرد برای هر برند پیچیده استو تعمیرات هر قطعه از این یخچال های نیازمند داشتن دانش و تجربه ی کافی است پس حتی اگر در زمینه ی تعمیر و یا تعویض فن یخچال فریجیدر اطلاعات کافی ندارید دست به این کار نزنید. چون کنترل کننده ی فن یخچال فریجیدر برد آن است فهمیدن مشکل اصلی یخچال کار سختی است.

برای تعمیر یخچال فریزر فریجیدر خود می توانید با شماره ی 22225007 تماس حاصل فرمایید.

علائم خرابی فن یخچال فریجیدر چیست ؟

  • یخچال سرمای کافی ندارد
  • سر و صدای آزار دهنده ی یخچال

انواع فن یخچال فریجیدر

  1. فن داخلی : این فن وظیفه ی تعدیل مناسب دمای داخلی یخچال را دارد. یعنی هوای گرم را به سرد تبدیل می کند و در داخل یخچال به جریان در می آورد.
  2. فن اوپراتور (تبخیر) : گردش هوا در سیم پیچی های یخچال بر عهده این فن است. در هنگام کار کمپرسور اگر صدای ناهنجاری از قسمت فریزر یخچال شنیدید مشکل از این فن است. در این زمان عملکرد خنک سازی یخچال با مشکل مواجه شده و مدت زمان زیادی طول می کشد تا یخچال سرمای کافی داشته باشد.
  3. فن کمپرسور : همانطور که از اسم آن پیداست وظیفه ی این فن خنک کردن کمپرسور است. این فن هوای خنک را در اطراف کویل ها قرار می دهد. در تمامیه برند های یخچال این فن در پشت یخچال واقع شده است.

شناسایی و عیب یابی دقیق برای فن یخچال فریجیدر مستلزم داشتن آگاهی نسبت به این سه فن است.

چه زمانی نیاز به تعویض فن یخچال فریجیدر داریم ؟

برای اینکه متوجه شوید مشکل از فن است و باید اقدام به تعویض فن یخچال فریجیدر کنید در ابتدا یخچال را از برق بکشید. ولتاژ 220 به فن وصل کنید. اگر فن به درستی شروع به کار کرد که خب مشکل از فن نیست.

ولی اگر کار نکرد و ولتاژ صفر را نشان داد باید تعویض شود. پس می توانید برای سرعت بخشیدن به کار از ما به عنوان نمایندگی اصلی فریجیدر کمک بگیرید.

مراحل تعویض فن یخچال فریجیدر

مرحله اول

تمام مواد غذایی داخل یخچال و کشو های آن را در آورده. حال با پیچگوشتی کاور داخل یخچال را باز کنید.

تعویض فن یخچال فریجیدر
تعویض فن یخچال فریزر فریجیدر

مرحله دوم

حال که کاور را باز کردید فن را مشاهده می کنید. توجه داشته باشید که سیم هایی از فن ممکن است به کاور متصل باشند به آرامی آن ها را جدا کنید.

تعویض فن یخچال فریجیدر

مرحله سوم

به راحتی با پیچ گوشتی فن خراب را باز کنید. و سیم های برق سوکتی را از جدا کنید.

مرحله چهارم

فن جدید را جایگزین فن قبلی کرده و اتصالات را به آن متصل کنید.

تعویض فن یخچال فریجیدر توسط نمایندگی

ما نمایندگی تعمیرات فریجیدر در تهران هستیم پس طبیعی است که به نسبت تعمیرگاه های معمولی هم اطلاعات بیشتر و دقیق تری نسبت به محصولات فریجیدر داریم و هم قیمت های مناسب تری را در نظر گرفته ایم. پس با اطمینان خاطر تعویض فن یخچال فریجیدر و یا هر گونه تعمیرات دیگر را به ما بسپارید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − سه =